Networking

Snižte své náklady na správu firemní sítě a provoz serverů pro vaše stránky, aplikace nebo  elektronickou poštu. Formou outsourcingu vám zajistíme levnější a pohodlnější provoz a správu vašich systémů spolehlivě a bez výpadků!

Server housing

Hledáte to pravé místo pro váš server? Využijte naší nabídky server housingu v moderním klimatizovaném datacentru se záložním napájecím systémem pro případ výpadku elektrického proudu a bezbariérovým přístupem 24 hodin denně.

Dedikované servery

Pokud disponujete vlastním administrátorem a chcete získat stabilní prostor pro své prezentace či portály, rádi vám poskytneme nesdílený, dedikovaný server, určený výhradně vašim projektům. Kromě prostoru omezeného pouze velikostí disku tato služba přináší i tu výhodu, že si server pouze pronajímáte, takže v případě poruchy zajišťujeme výměnu hardwaru na naše náklady.

Managed servery

Managed servery jsou dedikované servery, jejichž nepřetržitou správu pro vás zajišťují naši zkušení administrátoři. Jsou vhodné pro větší internetové projekty, e-shopy či velké korporátní portály. Naši administrátoři zajistí nejen stabilitu, výkon a zabezpečení serveru, ale také provedou rychlý servisní zásah v případě jakéhokoliv problému.

Firemní sítě

Zajistíme správu, údržbu, zabezpečení a popřípadě i optimalizaci vaší stávající firemní sítě, evidenci softwarového a technického vybavení, havarijní zásahy, telefonickou podporu a drobné konzultace při řešení potíží s výpočetní technikou a aplikacemi.